Co w pakiecie?

 

Zaopiekujemy się Państwa stroną internetową, zadbamy o bezpieczeństwo i zapewniamy wsparcie techniczne.

 

Uważamy że strona internetowa to najważniejsze miejsce prowadzenia biznesu w XXI wieku w związku z tym w ALFA BRAVO postawiliśmy sobie cel wspierania biznesów naszych klientów - zawsze jesteśmy pod ręką i nie znikamy po skończeniu prac nad stroną.
Naszym klientom oferujemy opiekę techniczną i serwis utrzymaniowy strony internetowej oraz hosting, który poza miejscem na stronę ma w standardzie bardzo ważne funkcje dodatkowe, które wpływają na stabilność działania strony i Państwa biznesu. W niewielkiej miesięcznej kwocie zapewniamy:

 

  • Szybki serwer / hosting oraz certyfikat bezpieczeństwa SSL i zastępstwo w kontakcie z administratorem serwera (opcjonalnie).
  • Całodobowy monitoring działania strony - to znaczy, że natychmiast wiemy gdy strona nie działa i na to reagujemy. Priorytetowo poprawiamy krytyczne błędy, a do tego systematycznie sprawdzamy szybkość działania i obciążenia.
  • Stałą profesjonalną opiekę nad stroną a także serwis techniczny i pomoc w obsłudze strony - w dni robocze od 7:00 do 17:00 (również dla współpracowników).
  • Wsparcie techniczne administratora - zapewniamy wprowadzanie drobnych modyfikacji, czy pomoc przy wprowadzaniu zmian w tekstach i zarządzaniu panelem administracyjnym.
  • Wsparcie techniczne programisty i projektanta grafiki - zapewniamy dostępność naszego grafika oraz programisty, którzy mogę tworzyć projekty graficzne oraz programować nowe funkcje (w zakresie możliwości systemu). W obniżonej stawce godzinowej (opcjonalnie).
  • Priorytetowa gotowość do pracy naszych programistów lub grafików do podjęcia prac rozwojowych nad stroną (prace nad nowym zleceniem rozpoczynamy w ciągu 3 dni roboczych).
  • Bezpieczeństwo serwisu - wykonujemy cykliczne kopie zapasowe bazy danych, a także monitorujemy kwestie związane z ryzykiem potencjalnych ataków.
Wielu naszych klientów decyduje się na korzystanie z tej oferty ze względu na brak konieczności zajmowania się tymi dość zawiłymi kwestiami technicznymi - my jesteśmy po prostu zawsze "na bieżąco" i pod ręką.

Telefon

Jesteśmy dostępni od poniedziału do piątku między 7:00 - 17:00

+48 515 515 612

Email

Odpowiemy na Twoją wiadomość
priorytetowo

kontakt@alfabravo.pl

Czat

Przejdź na stronę kontaktu aby rozpocząć czat z konsultantem

Przejdź do kontaktu
pracownicy